Вступ


У навчальному посібнику подається матеріал для навчальної та самостійної роботи студентів з курсу “Плавання з методикою викладання”. Розділ прикладного плавання в навчальний програмі вирішує завдання професійно-прикладної підготовки студентів.

Плавання є життєво необхідним навиком для кожної людини. Тому пересування у водному середовищі будь яким способом дуже важливо. Засвоєння прикладних способів плавання є необхідним розділом під час професійної підготовки майбутніх фахівців з фізичного виховання та спорту. Завданням цього розділу є засвоєння техніки способу плавання на боку, брасом на спині, правил дій на воді під час екстремальних ситуацій, правил допомоги тим хто потерпає на воді.

Найважливіший вид прикладного плавання, що забезпечує збереження життя людей, – порятунок тих, хто тонуть. Цим прикладним видом повинен оволодіти кожний, хто вміє плавати. Порятунок тих, хто тоне, уміння переправлятися з вантажем через водну перешкоду, виконувати різні операції, пов’язані з роботою під водою тощо, повинно входити в професійну підготовку рятувальників, моряків, тренерів і викладачів фізичного виховання.Популярні глави цього підручника:Всі глави цього підручника:

Плавання з методикою викладання (Клопов Р.В.)