Головна Головна -> Підручники -> Підручник Плавання з методикою викладання (Клопов Р.В.) скачати онлайн-> 1.11 Плавання з підтримуючими засобами

1.11 Плавання з підтримуючими засобами


Як підтримуючі засоби можна використовувати будь-які плавучі предмети: дошки, колоди, автомобільні камери, порожні пластмасові пляшки і каністри з-під бензину, м’ячі і футбольні камери, гумові надувні подушки і матраци і ін.

Пластмасові пляшки, закриті пробкою, потрібно зв’язати шийками в два «пучки» (по 3-5 штук в кожному) і з’єднати їх мотузком на відстані 0,5 м. У воді лягти грудьми на цей мотузок так, щоб пляшки виявилися за спиною. Таку ж конструкцію можна спорудити з двох футбольних камер, порожніх каністр і ін. Плавати з такою підтримкою краще всього брасом або виконувати рухи руками брасом, а ногами — кролем.

Автомобільну камеру потрібно надіти як рятівний круг, покласти на неї руки і плисти за допомогою ніг будь-яким зручним для себе способом.

На дошку, колоду, надувний матрац потрібно лягти грудьми так, щоб можна було плисти, виконуючи гребкові рухи руками і ногами.

Підтримуючі засоби застосовують при необхідності переправитися уплав через річку, озеро або іншу природну акваторію.Популярні глави цього підручника:Всі глави цього підручника:

Плавання з методикою викладання (Клопов Р.В.)