Головна Головна -> Підручники -> Підручник Загальне землезнавство (Лекції) скачати онлайн-> Неметалічні корисні копалини.

Неметалічні корисні копалини.


Неметалічні корисні копалини.

В групу неметалічних корисних копалин об’єднують  всю  мінеральну сировину, яка використовується без одержання з неї металів у чистому вигляді і не є енергетичною (горючою). Класифікація неметалів за  використанням  у промисловості приведена раніше.  Для них характерні ті ж закономірності формування і розміщення,  що і для металічних родовищ – у певні геологічні епохи утворювалися ті чи інші групи неметалів,  розміщення їх тісно  пов’язане  з  еволюцією окремих структурних елементів земної кори.
Україна багата нерудною сировиною. Тут відомі великі поклади графіту, каоліну,  кварцитів,  калійних солей, мармурів, лабрадоритів, гранітів, сірки, бентонітових глин, будівельних матеріалів тощо.

Всі опубліковані на сайті матеріали належать їх авторам. Матеріали розміщено виключно для ознайомлення. Копіювання та використання інформації суворо заборонено.Популярні глави цього підручника:Всі глави цього підручника:

Загальне землезнавство (Лекції)