Головна Головна -> Підручники -> Підручник Посібник для податківців - Автор невідомий скачати онлайн-> §5. “Телефон довіри”

§5. “Телефон довіри”


У структурі органів ДПС функціонують підрозділи по боротьбі з корупцією. Ці підрозділи в ДПА України, АРК, областях, містах Києві та Севастополі оснащено так званим “телефоном довіри”.
Номер цього телефону вміщується на стенді з інформацією про права та обов’язки платників податків у кожному податковому органі.
Зателефонувавши за номером “телефону довіри”, громадянин може повідомити (відкрито або анонімно) про протиправні дії працівників податкових органів, про зловживання ними службовим положенням. Такі повідомлення чітко реєструються в спеціальному журналі, своєчасно перевіряються. За результатами перевірки керівництвом ухвалюються відповідні рішення.
“Телефон довіри” працює в режимі безпосереднього спілкування з працівниками підрозділу по боротьбі з корупцією в органах ДПС з 9 до 18 години в робочі дні, у вихідні дні та позаробочий час працює автовідповідач.
Контрольні запитання
1.Охарактеризуйте призначення “телефона довіри”.
2. Як використовується інформація, отримана за “телефоном довіри”.Популярні глави цього підручника:Всі глави цього підручника:

Посібник для податківців - Автор невідомий