Головна Головна -> Підручники -> Підручник Аудит (Савченко) скачати онлайн-> Відповідальність керівництва підприємства й аудитора

Відповідальність керівництва підприємства й аудитора


Відповідальність за попередження та виявлення фактів шахрайства та помилок, покладається на керівництво підприємства, котре постійно підтримує відповідність і ефективність систем обліку і внутрішнього контролю.
Відповідальність аудитора. За виявлення абсолютно всіх фактів шахрайства і помилок, котрі можуть вплинути на достовірність фінансової звітності підприємства, аудитор не повинен відповідати. Одначе він повинен отримати гарантію відсутності суттєвих випадків і фактів такого роду для написання позитивного аудиторського висновку. Аудитор несе відповідальність за правильність і відповідність використаних під час аудиту процедур перевірки і за остаточну думку в аудиторському висновку, який складається за результатами проведеної аудиторської перевірки.
Аудитор матеріально відповідає в межах умов підписаного договору за порушення, які пов’язані з невідповідним виконанням ним своїх обов’язків і які стали причиною матеріальних збитків клієнта (Національний норматив № 7).Популярні глави цього підручника:Всі глави цього підручника:

Аудит (Савченко)