Головна Головна -> Підручники -> Підручник Соціальні технології (Конспект лекцій) скачати онлайн-> РОЗДІЛ 5. ЛЮДИНА ТА КОМУНІКАЦІЇ.

РОЗДІЛ 5. ЛЮДИНА ТА КОМУНІКАЦІЇ.


Україна увійшла в новий світ, і в такий перехідний період значну роль відіграє комунікація, бо ж на цьому етапі суспільно-політичного життя саме вона постає як своєрідний прискорювач зміни однієї політичної системи іншою.
Із цілком теоретичного поняття в науковому розумінні чи ритуальної складової суспільного буття комунікація стає дієвим фактором як суспільно-політичного, так і ділового життя суспільства. Саме це висуває на роль «ефективно впливових» такі нові науки, як «теорія переговорів», «паблік рилейшнз», «аналіз і вирішення конфліктів», «передвиборчі технології» і т. ін., що переважно за базову дисципліну мають теорію комунікації.
Людство завжди тримало руку на пульсі цієї науки, хоч у різні часи вона називалася по-різному. В античності це була риторика, в середньовіччі, коли головною комунікацією стала церковна, — гомілетика і герменевтика, в радянські часи — пропаганда. Нині ж ми вийшли на нейтральну науку — теорію комунікації.Популярні глави цього підручника:Всі глави цього підручника:

Соціальні технології (Конспект лекцій)