Головна Головна -> Підручники -> Підручник Податкове право (Г.В. Бех, О.О. Дмитрик, Д.А. Кобильнік) скачати онлайн-> 3.1.22. Збір за використання радіочастотного ресурсу України

3.1.22. Збір за використання радіочастотного ресурсу України


Відповідно до Закону України від 1 червня 2000 р. “Про радіочастотний ресурс України” користувачі радіочастотного ресурсу України сплачують щомісячний збір за використання радіочастотного ресурсу України та одноразовий платіж за видачу ліцензії на використання радіочастот.
Спеціальні користувачі радіочастотного ресурсу в Україні звільняються від сплати зборів і платежів.
Ставки одноразових платежів за видачу ліцензії на використання радіочастот та щомісячних зборів за використання радіочастотного ресурсу визначаються Кабінетом Міністрів України не частіше одного разу на рік.
Платежі Центру “Укрчастотнагляд” за роботи, пов’язані з частотними присвоєннями, міжнародно- правовим захистом радіочастотного ресурсу, забезпеченням електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів і радіо-випромінювальних пристроїв та державним наглядом за використанням радіочастотного ресурсу України, здійснюються на підставі діючих тарифів, встановлених відповідно до антимонопольного законодавства.
Користувачі радіочастотного ресурсу України до 15 числа кожного поточного місяця сплачують щомісячний збір за його використання. За несвоєчасну сплату щомісячного збору за використання радіочастотного ресурсу України справляється пеня згідно з законами України.Популярні глави цього підручника:Всі глави цього підручника:

Податкове право (Г.В. Бех, О.О. Дмитрик, Д.А. Кобильнік)