Головна Головна -> Підручники -> Підручник Податкове право (Г.В. Бех, О.О. Дмитрик, Д.А. Кобильнік) скачати онлайн-> 3.1.23. Збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства

3.1.23. Збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства


Законом України від 9 квітня 1999 р. “Про внесення зміни до Закону України “Про систему оподаткування”, який набрав чинності з 1 липня 1999 р. введено збір на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства.
Порядок справляння та використання збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства визначено Законом України від 9 квітня 1999 р. “Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства”.
Відповідно до Закону платниками збору па розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства є суб’єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності та підпорядкування, які реалізують в оптово-роздрібній торговельній мережі алкогольні напої та пиво.
Об’єктом оподаткування е виручка, одержувана від реалізації в оптово-роздрібній торговельній мережі алкогольних напоїв та пива.
Ставка збору становить 1 відсоток від об’єкта оподаткування. За несвоєчасне перерахування збору сплачується штраф у розмірі 0,5 відсотка за кожний день прострочення платежу.
Механізм справляння збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства та порядок використання цих коштів затверджується Кабінетом Міністрів України.Популярні глави цього підручника:Всі глави цього підручника:

Податкове право (Г.В. Бех, О.О. Дмитрик, Д.А. Кобильнік)