Головна Головна -> Підручники -> Підручник Ділова етика (Конспект лекцій) скачати онлайн-> 6.4. «Фуршет»

6.4. «Фуршет»


В останній час набули поширення прийоми типу «фуршет». Такий вид прийому деякою мірою нагадує «шведський стіл»з тією різницею, що кількість запрошених на «фуршет»більша; страви скромніші, а відведений для прийому час гості проводять стоячи.
Залежно від кількості запрошених приймаюча сторона встановлює один чи декілька столів, на які виставляються красиво оформлені маленькі бутерброди, кондитерські вироби і фрукти.
Якщо подають гарячі закуски, то на столи ставлять тарілки, кладуть ножі та виделки. Алкогольні та прохолодні напої, розлиті в бокали, розносять гостям офіціанти. За окремим столиком може бути організований буфет-бар, де можна замовити й інші напої.
Проводиться «фуршет»у менш формальній і більш невимушеній обстановці. Протягом прийому слід, якщо можливо, рівномірно розташуватися по залу, розмовляючи з учасниками, щоб не створювати натовпу. При цьому намагайтесь поспілкуватись з декількома партнерами, познайомитися з новими людьми, а не затримуватися довго з одним співрозмовником.
На фуршет можна прийти і піти з нього у будь-який час в межах визначеного регламенту. Проте це не стосується осіб, на честь яких він влаштовується. Ці особи, як правило, приходять до початку прийому і знаходяться на ісьому до закінчення.
Той, хто присутній на фуршеті протягом усього часу його проведення, тим самим виражає особливо дружнє ставлення до господаря прийому, а також до тієї особи, на честь якої він влаштований. Якщо партнер хоче підкреслити напруженість стосунків, він бере участь у прийомі не більше 10—15 хвилин.Популярні глави цього підручника:Всі глави цього підручника:

Ділова етика (Конспект лекцій)