Головна Головна -> Підручники -> Підручник Ділова етика (Конспект лекцій) скачати онлайн-> 6.5. Інші види прийомів

6.5. Інші види прийомів


«Коктейль»
На відміну від прийому «фуршет», на прийомах «коктейль» столи не заведено накривати і страви розносять офіціанти. Прийоми такого типу проводяться стоячи і завершуються шампанським та кавою.
«Бокал шампанського»або «Бокал вина»
Під час такого прийому звичайно подають шампанське, вино чи соки, але можлива подача віскі чи горілки. Подача закуски не обов’язкова, але й не буде помилкою. Закускою можуть бути маленькі тістечка, бутерброди, горішки. Цей вид прийому зручний тим, що забирає мало часу і не вимагає великої підготовки.
«Чай»
Прийом даного типу влаштовується, як правило, тільки для жінок. Залежно від кількості запрошених готують один чи декілька столиків. Подають кондитерські вироби, фрукти, десертні та сухі вина, соки, води. В невеликій кількості можуть подаватися сендвічі з ікрою, рибою, сиром тощо.
Як би вам не сподобалось на прийомі, як би ви не були захоплені розмовою, не слід затримуватися на ньому довше часу, зазначеного в запрошенні, оскільки це може бути обтяжливим для господарів.
Всім гостям, присутнім на прийомі, слід направити лист з висловленням подяки або протягом тижня залишити свою візитну картку з абревіатурою «Р./С.»
Успішно проведені прийоми завжди залишають у партнерів гостей — потенційних клієнтів добрі спогади про організаторів прийому і їх бізнес, сприяють рекламі і зміцненню авторитета імені, свідчать про благополуччя фірми і є засобом покращення ділових зв’язків.
Питання для самоконтролю:
Назвіть основні завдання, які необхідно вирішити для організації прийому.
Особливості прийомів з розміщенням.
Чим відрізняється організація проведення прийомів типу «шведський стіл» «фуршет»?
Опишіть правила розміщення за столом.Популярні глави цього підручника:Всі глави цього підручника:

Ділова етика (Конспект лекцій)