Головна Головна -> Підручники -> Підручник Вивчаємо FrontPage скачати онлайн-> Збереження та знищення веб-сторінок у FrontPage

Збереження та знищення веб-сторінок у FrontPage


Якщо ви не зберегли сторінку, вважайте, що всіх ваших змін більше немає. Щоб зберегти файл, відкритий в режимі Page View, в меню File виберіть Save. Якщо сама сторінка чи будь-який з її компонентів ще ні разу не зберігався, FrontPage відкриє діалогове вікно Save As. Щоб зберегти сторінку під другим іменем, потрібно скористатися сусіднім пунктом меню Save As. Діалогове вікно Save As показане на мал. 4.

Мал. 4. Діалогове вікно Save As

Як ми бачимо, воно виглядає практично однаково з діалоговим вікном Open, за виключенням двох нових елементів:

  • Page title. Відображає назви сторінок. Хоча це поле можна і не заповнювати, дуже раджу все-таки не ігнорувати його. Назва сторінки – те, що бачить відвідувач, коли відкриває її в браузері. Крім того, назва застосовується у FrontPage для багатьох ситуацій;
  • Change. Натиснення на цю кнопку відкриває діалогове вікно, в якому ви можете змінити назву сторінки

Як і при відкритті файлу, можна вказувати різні шляхи до файлу. Зберігати файл можна на локальному диску, на сервері чи у FrontPage Web. Якщо FrontPage Web ще не відкритий, FrontPage його відкриє автоматично.

Час від часу при збереженні сторінки FrontPage виводить діалогові вікна, подібні до тих, що представлені на мал. 4.5. Це означає, що в оперативній пам’яті знаходиться об’єкт, місце зберігання якого FrontPage поки що не знає. В даному випадку – це малюнок, вставлений з буферу обміну, але це може бути і результат інших дій, наприклад, використання засобів праці з графічними зображеннями. Початкове зображення може залишатися там же, де воно було розміщене до цього, але файл зі змінами потрібно зберегти окремо.

Мал. 5. При збереженні Web-сторінки з елементами, які поки що знаходяться тільки в оперативній памяті, FrontPage виводить таке діалогове вікно

Видалення існуючої Web-сторінки

При роботі з Web-сайтом рано чи пізно трапиться так, що якісь сторінки вам будуть більше не потрібні і вам захочеться їх знищити. Існують чотири способи видалення Web-сторінки (при цьому ви повинні бути в режимах Folders View, Reports View, Navigation View або Hyperlinks View):

  1. виберіть файл (клацнувши по його назві або значку) і натисніть на кнопку Delete;
  2. виберіть файл і потім виберіть Delete в меню Edit;
  3. клацніть по назві файла або значку правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть Delete;
  4. виберіть файл і натисніть на кнопку Delete в панелі інструментів Standard. Який би спосіб ви не вибрали, FrontPage попросить вас підтвердити видалення.


Популярні глави цього підручника:Всі глави цього підручника:

Вивчаємо FrontPage