Головна Головна -> Підручники -> Підручник Звітність бюджетних установ (Ткаченко І.Т.) скачати онлайн-> 8.3. Розробка організаційних регламентів 8.3.1. Завдання і функції апарату, зайнятого обліком, контролем та аналізом

8.3. Розробка організаційних регламентів 8.3.1. Завдання і функції апарату, зайнятого обліком, контролем та аналізом


Завдання і функції бухгалтерії, а також інших підрозділів, зайнятих обліком, контролем та аналізом, визначено насамперед у нормативних документах.

Безпосередньо завдання і функції бухгалтерії викладено в Положенні про бухгалтерський облік та звітність в Україні, а також у кваліфікаційному довіднику посад службовців. Докладно це положення розглянуто в курсі «Теорія бухгалтерського обліку».
Слід зазначити, що завдання і функції бухгалтерів зазнають змін в умовах ринкової економіки в зв’язку із зміною обсягу і характеру показників господарської діяльності, структури управління в цілому і бухгалтерії зокрема, взаємовідносин з іншими підприємствами і організаціями. Особливо змінюються завдання і функції бухгалтерій в умовах автоматизації обліку.Популярні глави цього підручника:Всі глави цього підручника:

Звітність бюджетних установ (Ткаченко І.Т.)