Головна Головна -> Підручники -> Підручник Аудит (Савченко) скачати онлайн-> Аудит кредиторської заборгованості за розрахунками з постачальниками та підрядниками

Аудит кредиторської заборгованості за розрахунками з постачальниками та підрядниками


Перш ніж досліджувати кредиторську заборгованість необхідно перевірити достовірність інформації за видами і строками заборгованості. Для цього використовуються пряме підтвердження, вивчення контрактів, договорів. У процесі аудиту дається оцінка умов заборгованості – з погляду їх реальності і повноти. Звертається увага на строки, обмеження використання ресурсів, можливість залучення додаткових джерел фінансування.
Під час аудиту необхідно з’ясувати, чи існують договори за проведеними операціями з постачальниками та підрядниками, чи правильно вони оформлені; за наявності заборгованості необхідно встановити дату та причину виникнення простроченої заборгованості, чому не проведені своєчасно розрахунки, чи немає штучної заборгованості, повторного оприбуткування матеріалів та послуг.Популярні глави цього підручника:Всі глави цього підручника:

Аудит (Савченко)