Головна Головна -> Підручники -> Підручник Звітність бюджетних установ (Ткаченко І.Т.) скачати онлайн-> Розділ ІІІ. Витрати

Розділ ІІІ. Витрати


Розділ ІІІ “Витрати” призначений для відображення фактичних видатків і витрат бюджетних установ, проведених протягом бюджетного року. У річному фінансовому звіті рядки 270 та 280 не заповнюються, оскільки всі видатки підсумковими оборотами повинні бути списані на результати виконання кошторису за рік, тож записів у графі 4 “На кінець року” не повинно бути.

У рядку “Виробничі витрати” у графі 3 “На початок року” та у графі 4 “На кінець року” може залишитися сума витрат за роботами, що не закінчені або закінчені, але не здані за актами у звітному році на: випуск готових виробів у виробничих (навчальних) майстернях; видання друкованої продукції і надання послуг; незавершене виробництво продукції; науково-дослідні і конструк-торські роботи за договорами з підприємствами та установами; виготовлення різних експериментальних пристроїв для проведення наукових експериментів на роботах, які виконуються за рахунок державного бюджету; операції із заготівлі й переробки матеріалів господарським способом.Популярні глави цього підручника:Всі глави цього підручника:

Звітність бюджетних установ (Ткаченко І.Т.)