Головна Головна -> Підручники -> Підручник Звітність бюджетних установ (Ткаченко І.Т.) скачати онлайн-> Додаток 2. Питання Державного Казначейства

Додаток 2. Питання Державного Казначейства


Постанова Кабінету міністрів України “Питання Державного Казначейства” від 31 липня 1995 року № 590

На виконання Указу Президента України від 27 квітня 1995 року № 335 «Про Державне казначейство України» Кабінет Міністрів України

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. У зв’язку зі створенням Державного казначейства ліквідувати Управління виконання Державного бюджету та Головне управління обслуговування державного зовнішнього боргу Міністерства фінансів.

2. Затвердити Положення про Державне казначейство, що додається.

3. Установити граничну чисельність працівників Державного казначейства:

головного управління — в кількості 195 одиниць, з них за рахунок скорочення чисельності працівників центрального апарату Міністерства фінансів на 64 одиниці;

управлінь Державного казначейства в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі з відділеннями у районах, містах та районах у містах — в кількості 5600 одиниць, з них за рахунок скорочення чисельності працівників органів фінансової системи на 4620 оди-ниць, у тому числі працівників місцевих органів контрольно-ревізійної служби на 3922 одиниці.

4. Визначити асигнування на утримання Державного казначейства на 1995 рік у сумі 241 380 млн крб., у тому числі фонд оплати праці 81 400 млн крб., з них на утримання Головного управління Державного казначейства відповідно 12 300 і 4400 млн крб. Міністерству фінансів під час підготовки пропозицій про уточнення показників Державного бюджету України на 1995 рік за підсумками роботи у першому півріччі цього року передбачити уточнені асигнування на утримання Державного казначейства в межах видатків на утримання органів державної виконавчої влади.

5. Установити. що в 1995 році фінансування та матеріально-технічне забезпечення апарату Головного управління Державного казначейства і утримання його управлінь в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, відділень у районах, містах і районах у містах здійснюються Міністерством фінансів та його місцевими управліннями.

Закінчення дод. 2

6. Міністерству праці разом з Міністерством фінансів у місячний термін розробити та подати на затвердження Кабінету Міністрів України умови оплати праці працівників Головного управління Державного казначейства, управлінь державного казначейства в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, відділень у районах, містах і районах у містах.

7. Установити, що за умовами медичного, транспортного і побутового обслуговування начальник Головного управління Державного казначейства, його заступники прирівнюються відповідно до першого заступника та заступників міністра, керівники структурних підрозділів — до відповідних категорій працівників міністерств, начальники управлінь Державного казначейства в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, їх заступники, начальники відділів — до аналогічних працівників міністерств Автономної Республіки Крим, управлінь і самостійних відділів відповідних органів державної виконавчої влади місцевого самоврядування.

8. Дозволити Головному управлінню Державного казначейства мати чотирьох заступників начальника Головного управління, в тому числі одного першого.

9. Установити чисельність колегії Головного управління Державного казначейства в кількості дев’яти одиниць.

10. Міністерству зв’язку з метою створення необхідних умов для ефективного функціонування Державного казначейства забезпечити надійний і оперативний обмін відповідною інформацією між органами Державного казначейства, іншими органами державної виконавчої влади та установами банків України.

11. Міністерству фінансів разом з Національним банком у двотижневий термін визначити порядок відкриття та використання рахунків Державного казначейства.

Прем’єр-міністр України Є. Марчук

Міністр Кабінету Міністрів України В. ПустовойтенкоПопулярні глави цього підручника:Всі глави цього підручника:

Звітність бюджетних установ (Ткаченко І.Т.)